Autostop - SK - Autostop.PL - Autostop Polska. Tutaj bezpłatne ogłoszenie. Szukasz transportu? Wolne miejsca w aucie?
czskpldeen
Polec: |

Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
loading. . .

ANULUJ FILTR
Typ oferty
Z Miasto
Do Miasto
Data z Λ V do Λ V
Europa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Data Typ oferty Z Przez Do Wolne miejsca Mapa Szczegóły
26.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa szczegóły
26.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa szczegóły
26.10. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Považská Bystrica (SK) Žilina(SK) 3 Mapa szczegóły
26.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa szczegóły
26.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
26.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
26.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
26.10. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
26.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
26.10. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
26.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
27.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa szczegóły
27.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa szczegóły
27.10. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Považská Bystrica (SK) Žilina(SK) 3 Mapa szczegóły
27.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa szczegóły
27.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
27.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
27.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
27.10. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
27.10. 09:00 D Capellen(L) Galanta(SK) 1 Mapa szczegóły
27.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
27.10. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
27.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
28.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa szczegóły
28.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa szczegóły
28.10. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Považská Bystrica (SK) Žilina(SK) 3 Mapa szczegóły
28.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa szczegóły
28.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
28.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
28.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
28.10. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
28.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
28.10. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
28.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
29.10.2021 D LUXEMBOURG(L) Trstená(SK) 1 Mapa szczegóły
29.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa szczegóły
29.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa szczegóły
29.10. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) Žilina(SK) 3 Mapa szczegóły
29.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa szczegóły
29.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
29.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
29.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
29.10. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
29.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
29.10. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
29.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
30.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa szczegóły
30.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa szczegóły
30.10. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) Žilina(SK) 3 Mapa szczegóły
30.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa szczegóły
30.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
30.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
30.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
30.10. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
30.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
30.10. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
30.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
31.10. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa szczegóły
31.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa szczegóły
31.10. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) Žilina(SK) 3 Mapa szczegóły
31.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa szczegóły
31.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
31.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
31.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
31.10. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
31.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
31.10. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
31.10. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
01.11. 06:25 D München(D) BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Brezno (SK), Brezno (SK) Banská Bystrica(SK) 3 Mapa szczegóły
01.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa szczegóły
01.11. 06:30 D München(D) Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Hlohovec (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK) Žilina(SK) 3 Mapa szczegóły
01.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa szczegóły
01.11. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
01.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
01.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
01.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
01.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
01.11. 12:00 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
01.11. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa szczegóły
02.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
03.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
04.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
05.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
06.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
07.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
08.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
09.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
10.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
11.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
12.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
13.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
14.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
15.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
16.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
17.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
18.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
19.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
20.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
21.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
22.11. 08:45 D Košice(SK) Prešov (SK), Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Nitra (SK), Trnava (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
Razem jazd: 144

2 stránek 1 2 

  10 20 50 100

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2013

Linki


Stránka byla vygenerována za 0.31723 sek. Na databázi bylo odesláno 17 dotazů