Autostop - D - Autostop.PL - Autostop Polska. Tutaj bezpłatne ogłoszenie. Szukasz transportu? Wolne miejsca w aucie?
czskpldeen
Polec: |

Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
loading. . .

ANULUJ FILTR
Typ oferty
Z Miasto
Do Miasto
Data z Λ V do Λ V
Europa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Data Typ oferty Z Przez Do Wolne miejsca Mapa Szczegóły
03.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 3 Mapa szczegóły
03.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 2 Mapa szczegóły
03.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 3 Mapa szczegóły
03.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 1 Mapa szczegóły
03.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 1 Mapa szczegóły
04.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
04.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
04.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
04.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
04.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
04.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
05.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
05.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
05.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
05.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
05.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
05.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
06.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
06.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
06.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
06.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
06.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
06.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
07.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
07.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
07.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
07.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
07.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
07.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
08.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
08.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
08.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
08.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
08.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
08.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
09.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
09.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
09.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
09.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
09.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
09.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
10.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
10.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
10.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
10.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
10.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
10.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
11.10.2022 H Trier(D) PRAHA(CZ) 1 Mapa szczegóły
11.10.2022 H Kirchberg(L) Trier (D) PRAHA(CZ) 1 Mapa szczegóły
11.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
11.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
11.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
11.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
11.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
11.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
12.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
12.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
12.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
12.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
12.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
12.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
13.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
13.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
13.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
13.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
13.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
13.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
14.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
14.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
14.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
14.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
14.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
14.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
15.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
15.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
15.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
15.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
15.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
15.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
16.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
16.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
16.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
16.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
16.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
16.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
17.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
17.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
17.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
17.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
17.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
17.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
18.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
18.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
18.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
18.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa szczegóły
18.10. 08:45 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
18.10. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa szczegóły
19.10. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 4 Mapa szczegóły
19.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), BRATISLAVA (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 3 Mapa szczegóły
19.10. 07:00 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Košice(SK) 5 Mapa szczegóły
Razem jazd: 216

3 stránek 1 2 3 

  10 20 50 100

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2013

Linki


Stránka byla vygenerována za 0.27739 sek. Na databázi bylo odesláno 17 dotazů