czskpldeen
Witaj
Użytkownik: Hasło:
Zapamiętaj:
Rejestracja! | Hasło?
 
Strony: [1]   Do dołu
 
Autor Wątek: Freiburg a okoli  (Przeczytany 37282 razy)
skifa182



Karma: 0
Wiadomości: 3


« : Czerwiec 10, 2010, 11:10:49 am »

 

  Ziji v blizkosti Freiburgu - najdu nekoho, kdo zije v teto oblasti? Zatim jsem tu nenarazila na zadnou - eho :-) krajanku - na.... Ozve se nekdo??
Zapisane
Milano



Karma: 7
Wiadomości: 60



« Odpowiedz #1 : Czerwiec 20, 2010, 08:16:33 pm »

Ahoj, jediny pobliz v teto oblasti jsem tu asi ja, ziji tu s manzelkou v T-Neustadt, Hochschwarzwald.  Pokud chces, muzeme se setkat treba ve Freiburg a nejake krajany a krajanky vypatrat. Freiburg je mesto studentu. 
Zapisane
skifa182



Karma: 0
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 21, 2010, 08:26:50 pm »

Ahoj, diky za odpoved, jsem rada, ze se ozval aspon nekdo Uśmiech rada se nekdy sejdu, ale nyni jsem po operaci Achillovky a budu jeste aspon 2 mesice vyrazena z provozu...ale pak by nemel byt problem se sejit. Ja ziju s pritelem v Umkirchu. Ve Freiburgu zije jiste spousta mladych lidi, ovsem je otazkou, zdali by meli zajem se seznamovat s nekym, kdo by mohl byt jejich matkou Duży uśmiech zdravim a preju krasny letni snad! uz dny
Zapisane
Milano



Karma: 7
Wiadomości: 60



« Odpowiedz #3 : Lipiec 11, 2010, 08:08:14 pm »

Ahoj, tak to neni prijemna zprava kdyz uz snad tady zacalo leto, vcerejsich 37 stupnu tomu dava za pravdu.Ale co se da delat. Az se uzdravis, tak se muzeme sejit.  Mas soukromou zpravu.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Regulamin | Kontakt | © Autostop.pl 2009-2024

Zahnarzt München |


Stránka byla vygenerována za 0.0432 sek. Na databázi bylo odesláno 11 dotazů